Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Grudziądz Osiedle Rządz

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

1 234 zł154,18 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Oferowany magazyn znajduje się w Grudziądzu przy ul. Dworcowej 60. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Grudziądza, w pobliżu dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 000 zł2 029 m² 6 062,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Magazyn W lokalizacji, w której logistyka realnie się opłaca Na sprzedaż w pełni funkcjonalny obiekt magazynowy wysokiego składowania o powierzchni 2029 mkw, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie do wynajmu obiekt usługowo- biurowy przy ul. Magazynowej. Hala o pow ok 300 m2 , składająca się z głównej sali o pow ok.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł125 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:375 m²

Złóż ofertę! Oferowana cena 5000 zł jest kwotą wpisaną dla potrzeb eksportu oferty na portale. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem technicznym zlokalizowana na działce o powierzchni 375.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł3 447,50 m² 3 190,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 009 m²

Obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny na sprzedaż Grudziądz, ul. Magazynowa 14 - osiedle Mniszek Działka zabudowana: 5 117 m oraz działka niezabudowana: 7 892 m Cena: 11 000 000 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek 90 m - dowolne przeznaczenie | okolice Tarpna Do wynajęcia budynek o powierzchni 90 m , z możliwością dowolnego przeznaczenia. Lokalizacja: > Okolice Tarpna > Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Zakrzewo(Grudziądz + 11 km)

2 590 000 zł2 230 m² 1 161,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 762 m²

Obiekt inwestycyjny z ogromnym potencjałem - 8762 m gruntu z zabudowaniami o łącznej powierzchni 2230 m - Zakrzewo, gm. Radzyń Chełmiński Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł800 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 451 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość z wielkim potencjałem znajdującą się w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim , gminie Dragacz, miejscowości Grupa. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 253 m² 887,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szosa Toruńska

Rządz,Grudziądz

890 000 zł369 m² 2 411,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Wyjątkowa nieruchomość - idealna na siedzibę firmy - położona przy głównej trasie wylotowej z Grudziądza na Toruń - blisko zjazdu na autostradę A1 - ulica Szosa Toruńska 7 - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kulerskiego

Rządz,Grudziądz

26 000 zł17 m² 1 529,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Sprzedam garaż murowany, własnościowy na oś. Rządz. UL. Kulerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biały Bór

Biały Bór(Grudziądz + 6 km)

3 850 000 zł765 m² 5 032,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

[pl] Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalna-usługowa. Zlokalizowany w Białym Borze koło Grudziądza obiekt nowemu właścicielowi zapewnić może wysoki, stabilny dochód przy bardzo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij