Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Grudziądz - Oferty sprzedaży domów

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł210 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Atrakcyjny dom jednokondygnacyjny w Mniszku z garażem na dwa samochody. Dom jest zbudowany z Suporeksu i cegły silki. Powierzchnia domu wynosi ok.210 m2 w tym ok. 140m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 662 m²

Piękny, duży dom. Położony kilka kilometrów od Grudziądza, na dużej działce (3662m2). Budowany jako rodzinna rezydencja, z najlepszych materiałów. na skraju niewielkiego osiedla ładnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Owczarki

Owczarki,Grudziądz

260 000 zł190 m² 1 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom W owczarkach w mieście Grudziądz. Okolica bardzo ciekawa, dogodny dojazd drogą asfaltową, z okien widok na młodnik. Dom parterowy 86m2, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Owczarki

Owczarki,Grudziądz

190 000 zł150 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Mały ok.60m2, przytulny domek z dwoma sporej wielkości pokojami. Wnętrze po kapitalnym remoncie dokonanym przez obecnych właścicieli ok. 3lat temu. Na ścianach gładzie, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Owczarki,Grudziądz

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom w ładnej,spokojnej okolicy.Powierzchnia mieszkalna 86m.Piwnica z garażem.Ogrzewanie miałowe.Własne ujęcie wody,szambo.Możliwość podłączenia pod media miejskie.Strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł204 m² 1 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Mniszek! Przedmiotem sprzedaży jest duży dwukondygnacyjny dom na osiedlu domków jednorodzinnych o pow. 204m2 w tym 140m2 to powierzchnia mieszkalna. Budynek z zewnątrz częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mniszek

Mniszek,Grudziądz

265 000 zł140 m² 1 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom typu klocek na Osiedlu Mniszek w Grudziądzu. Dom otynkowany, zbudowany z podwójnej warstwy cegły kratówki ze szczeliną na ewentualne ocieplenie w środku. Dach konserwowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł249 m² 3 413,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 286 m²

Dom położony 7 km od Grudziądza. Pięknie zagospodarowana działka. Dom posiada własną oczyszczalnię ścieków i ekologiczne szambo. W najbliższym czasie ma być doprowadzona kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

73 000 zł45 m² 1 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:560 m²

Piękny domek letniskowy na działce o powierzchni 560 m2 położonej blisko jeziora Rudnik. Domek składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Owczarki,Grudziądz

415 000 zł171 m² 2 426,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Przestronny dom jednorodzinny , parterowy o pow. netto m2 z garazęm z możliwości adaptacji poddasza. W skład wchodzi : pokój dzienny z jadalnią , sypialnie, kuchnia,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Solidny dom, położony w najchętniej wybieranej dzielnicy domów jednorodzinnych w okolicach Grudziądza- w miejscowości Gać. Znakomita cicha, spokojna lokalizacja domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł1 313 m² 913,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Dom mieszkalny o pow. użytkowej 200 m2 ( całość podpiwniczona, 10x13m). Dom 2-kondygnacyjny, 6 pokoi, + Warsztat 240 m2, dom zbudowany na działce o pow. 1313 m2 Dom położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom położony jest w spokojnej okolicy.Blisko szkoły podstawowa,oraz gimnazjalna.Niedaleko trzy markety,stacja,komenda policji,bankomaty,basen,fitness,blisko przystanki autobusowe (5minut)i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

766 000 zł300 m² 2 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 113 m²

Nowy dom w pięknej okolicy,wykonany w wysokim standardzie. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Owczarki,Grudziądz

450 000 zł217 m² 2 073,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o pow. netto 217,02m2 (parter 116,60m2+garaż 21,26m2, poddasze 79,16m2 (wg projektu Murator Zielona Równina wariant I). W skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł80 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom letniskowy 80m2 całoroczny nadj. Rudnik , działka rekreacyjna ok. 700m2 zagospodarowana. Piwnica , wysoki parter, salon z kominkiem , kuchnia, łazienka , na pietrze 2 sypialnie. Oczko wodne , gril.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł265 m² 1 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Sprzedam dom wolno stojący w stanie surowym otwartym bez drzwi i okien(jak na zdjęciach), parterowy z użytkowym poddaszem, nowy (z 2010 roku) system Porotherm, papa i więźba dachowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł300 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Witam, mam do zaoferowania dom wykonany z wysokiej jakości materiałów w cichej okolicy, niedaleko mzk, sklepy, szkoła, kościół. W rozliczeniu możliwość zamiany na mieszkanie, lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł220 m² 1 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w ładnej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł150 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Piękny duży szeregowiec, na trzech poziomach. U góry trzy sypialnie, duża łazienka i przedpokój z szafą. Poniżej duży salon z wyjściem na taras i do ogrodu, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom 120m2 super lokalizacja, bardzo blisko do centrum. Dom ocieplony, dach po renowacji, nowe drewniane schody. Za domem znajduje się weranda i oczko wodne. Na parterze znajdują się dwa pokoje, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

690 000 zł278 m² 2 482,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedmiotem sprzedaży jest świetnie usytuowany dom szeregowy w okolicach Strzemięcina o pow. 278m2 i 3 piętrach. Wykonany i wykończony wysokiej jakości materiałami. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł220 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom piętrowy, jednorodzinny położony w cichej i spokojnej okolicy, blisko jeziora i las. Cena do małej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Paderewskiego

Tarpno,Grudziądz

780 000 zł310 m² 2 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość z placem handlowym. Na nieruchomości znajduje się dom mieszkalny o powierzchni 130m, warsztat o powierzchni 40m, biuro o powierzchni 30m, plac handlowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł220 m² 1 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednnorodzinny o pow 220mk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł220 m² 1 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom o pow 220 mk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łyskowskiego

Tuszewo,Grudziądz

550 000 zł325 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Dom znajduje się przy nowo wyremontowanej drodze z chodnikami oraz drogą dla rowerów. Centralne ogrzewanie było wymieniane w 2005 roku. W łazienkach oraz kuchni zainstalowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł3 500 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom z dużym garażem,całośc terenu wynosi 3500 m2,w czym 100 m2 to pomieszczenia mieszkalne,150 m2 pomieszczenia gospodarcze nadajace sie na dzialalnosc.Wiecej informacji pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł150 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Oś, chełmińskim, - środkowy.Rok budowy ok. 1995. Podpiwniczony całkowicie z garażem w piwnicy. W piwnicy zrobiono salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom podpiwniczony całkowicie z garażem w piwnicy. W piwnicy zrobiono salon z kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza na całość domu, pralnia, oraz pom. gospodarcze lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Strzemięcin,Grudziądz

630 000 zł270 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom szeregowy, trzy kondygnacje, ładnie wykończony, duże, przestronne wnętrza, trzy balkony, taras i patio, miejsce na pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy, trzykondygnacyjny; parter: garaż, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, wys, 2,50 m, wyjście na ogród; ip: przedsionek, wc, kuchnia, hol, salon z wyjściem na taras i ogród,.