Działka rekreacyjna, ul. Waryńskiego
Waryńskiego, Kuntersztyn, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
- 149 999 zł
- 500 m²
- 300 zł/m²
Kamila Salczyńsk...
Skontaktuj się
Działka rekreacyjna, ul. Waryńskiego
Waryńskiego, Kuntersztyn, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka rekreacyjna, ul. Waryńskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
149 999 zł 500 m² 300 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 149 999 zł (300 zł/m²)
- Działka: rekreacyjna, 500 m²
- teren płaski, zabudowana
- ogrodzenie całkowite
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: MHN-GS-8135
Lokalizacja
- Adres: Waryńskiego, Kuntersztyn, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. KOLEJARZ przy ul. Waryńskiego , blisko Jeziora Tarpno
Szukasz miejsca do wypoczynku ? Ta oferta łączy komfort nowoczesnego domku, dużą działkę oraz świetną lokalizację w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych.
Najważniejsze informacje:
powierzchnia działki: 500 m²
domek : powierzchnia zabudowy: 35 m² , powierzchnia użytkowa: ok. 60 m²
drewniany taras o pow. (...)
782 909...
782 909 222
693 547 171