Lokal handlowy, ul. Stara
Stara, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
- 270 000 zł
- 85,60 m²
- 3 154,21 zł/m²
Patryk Kurlandt
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Stara
Stara, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Stara
Zaktualizowane: 21 maja 2026
270 000 zł 85,60 m² 3 154,21 zł/m²
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 270 000 zł (3 154,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 85,60 m²; stan: do wykończenia
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/4
- Budynek: kamienica
- Źródło: biuro nieruchomości: Kurlandt Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 7/14365/OLS
Lokalizacja
- Adres: Stara, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej części centrum Grudziądza w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic handlowych i punktów usługowych miasta.
Lokalizacja, która zapewnia doskonałą widoczność i dostępność dla klientów, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla działalności handlowych, jak i usługowych. (...)
500 334...
500 334 331