Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grudziądz Osiedle Lotnisko

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z dopłaty MDM- uzyskaj nawet 35 000 zł I więcej! Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie o pow. 63 m², położone na IV piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

189 000 zł81 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W biurze alfa! Oferujemy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 81m 2 na Osiedlu Lotnisko na II piętrze w wieżowcu.Lokal składa się z trzech pokoi,kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

159 000 zł63 m² 2 523,81 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości alfa ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę ciekawego mieszkania na om Lotnisko! Mieszkanie, które składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

140 000 zł60 m² 2 314,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Os. Lotnisko- oferujemy piękne mieszkanie o łącznej powierzchni 60 m2 usytuowane na IV piętrze bloku czteropiętrowego, w skład którego wchodzą przestronny salon, pokoj oraz praktyczna kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Do wynajęcia mieszkanie o pow. 54 m 2 położone na os. Lotnisko, na II piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

152 000 zł60 m² 2 516,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m , położony na I piętrze w bloku na osiedlu Lotnisko. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

254 000 zł72 m² 3 527,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie o pow. 72 m , położone na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z dopłaty MDM- nawet 35 000 zł I więcej! Alfa Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Lotnisko Przestronne mieszkanie na Osiedlu Lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz

58 000 zł20 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna! 0% prowizji dla kupującego Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Lokal mieszkalny o pow. 20 m2, położony na IV piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

2 650 zł72 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia Mieszkanie o pow. 72 m , położone na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

650 000 zł358 m² 1 815,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na dowolną działalność! super cena! Oferujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowaną nieruchomość położoną w Grudziądzu osiedle Lotnisko na działce o powierzchni 1318m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

12 000 zł499 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę rekreacyjną o powierzchni 499m2 w pobliżu osiedla Lotnisko. Nieruchomość atrakcyjnie położona - w niedalekiej odległości od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

195 000 zł79 m² 2 468,35 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Lokal mieszkalny o pow. 79 m², położony na VI piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę dostępną w Alfa Nieruchomości Lokal mieszkalny o pow.61 m 2 , położony na II piętrze w bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 550 zł90 m² 17,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie komfortowe mieszkanie do wynajęcia w domu wolnostojącym w okolicy osiedla Lotnisko. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** optima nieruchomości ** skorzystaj Z bezpłatnej oferty kredytu Z dopłatami skarbu państwa nawet do 30%! Oferujemy Państwu Mieszkanie zlokalizowane na Os. Lotnisko w pobliżu przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

127 000 zł48 m² 2 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** optima nieruchomości ** skorzystaj Z bezpłatnej oferty kredytu Z dopłatami skarbu państwa nawet do 30%! Mieszkanie kwalifikuje się na dopłatę w wysokości min. ~17 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

230 000 zł68 m² 3 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości alfa ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknego mieszkania na om Lotnisko! Mieszkanie o łącznej powierzchni 68,40 m 2 składa się z 3 pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Alfa gorąco polecam! Okazja,dobra cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65m 2 na os. Lotnisko w Grudziądzu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

100 936 zł4 588 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! oferta dla inwestorów! Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 4.588,00 m 2 , która znajduje się w bliskiej odległości od os. Lotnisko. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Do wynajęcia mieszkanie o pow. 64 m2, położone na os. Lotnisko, na II piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

160 000 zł54 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta I piętro! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,4m 2 na os. Lotnisko usytuowane na I piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

179 000 zł70 m² 2 557,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Wyjątkowo zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 70 m2, położone na III piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 000 zł60 m² 16,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Do wynajęcia mieszkanie o pow. 60,5 m2, położone na os. Lotnisko, na III piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Alfa gorąco polecam! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48m 2 na os. Lotnisko w Grudziądzu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

205 000 zł60 m² 3 388,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości Alfa Lotnisko- mieszkanie o pow. 60,5 m², położone na III piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne mieszkanie dwupokojowe mieszczące się na drugim piętrze wieżowca. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Pokoje odnowione, na ścianach gładź i tapety, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

59 000 zł50 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 350m 2 położoną przy ul. Parkowej w Grudziądzu.Domek całoroczny po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

215 000 zł80 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na IX piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

149 000 zł60 m² 2 462,81 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta wyłącznie w biurze alfa Nieruchomości! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na om Lotnisko! Mieszkanie o łącznej powierzchni 60,50 m2 znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lotnisko- mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone ma pierwszym piętrze w bloku, składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

165 000 zł64 m² 2 578,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lotnisko Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,80m2 położone na 5 piętrze budynku 10 piętrowego po przeprowadzonej termomodernizacji w 2012 roku. Na osiedlu znajduje się przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

2 970 zł330 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lotnisko oferujemy magazyn do wynajęcia powierzchnia 330 m2, wysokość 5 m, możliwość korzystania z placu utwardzonego, wjazd do hali z poziomu 0, bez ogrzewania, koszt wynajęcia to 9 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie I piętro z całym wyposażenem! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 64m 2 na osiedlu Lotnisko. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

7 800 zł780 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lotnisko oferujemy halę do wynajęcia o powierzchni 780 m2 z możliwością podziału lub wynajęcia części, wysokość pomieszczeń: 3,8 m ( około 600 m2 ), 5 m ( około 180 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 470 zł210 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lotnisko oferujemy magazyn do wynajęcia w podpiwniczeniu budynku powierzchnia 210 m2, wysokość 3 m, możliwość korzystania z placu utwardzonego, bez ogrzewania, 4 małe okna, koszt wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

235 000 zł64 m² 3 671,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lotnisko perełka na grudziądzkim rynku nieruchomości: komfortowy apartament o powierzchni 64 m2 położony na pierwszym piętrze, po kapitalnym remoncie rok temu, materiały wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 550 zł90 m² 17,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Okolice Lotniska- mieszkanie w domku jednorodzinnym o powierzchni 90 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z trzech pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

85 000 zł3 294 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice os. Lotnisko, oferujemy do sprzedaży działkę o łącznej powierzchni 3294 m2, na którą składa się działka o powierzchni 291 m2 posiadająca miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkanie na wynajem o powierzchni 65m 2 na Osiedlu Lotnisko na parterze w wieżowcu.Lokal składa się z dwóch pokoi.kuchnia z jadalnią, przedpokój łazienka z WC.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

120 000 zł48 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Lotnisko. - rozkładowe - powierzchnia 48,5 m 2 - parter - dwa pokoje, na podłogach parkiet , na ścianach gładzie - Kuchnia - łazienka z wanną i umywalką, na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij