Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Kopernika, ul. Bydgoska

Bydgoska, Kopernika, Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • 108 000 zł
  • 32 m²
  • 3 375 zł/m²

Mieszkanie Kopernika, ul. Bydgoska

Bydgoska, Kopernika, Grudziądz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
14 września 2008

108 000 zł

32 m²

3 375 zł/m²

Mieszkanie Kopernika, ul. Bydgoska

Zaktualizowane: 14 września 2008

108 000 zł 32 m² 3 375 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 108 000 zł (3 375 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.09.2008

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam słoneczne mieszkanie, okna PCV na gwarancji, blok ocieplony, doskonała lokalizacja - osiedle Kopernika, ulica Bydgoska. Na podłogach w obu pokojach parkiet, mogą zostać meble kuchenne. Mieszkanie jest warte swojej ceny, polecam! :)

Kontakt

Agent

Józefina

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://grudziadz.nieruchomosci-online.pl/mieszkania,sprzedaz/273950.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/273950.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://grudziadz.nieruchomosci-online.pl/mieszkania,sprzedaz/273950.html