Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Grudziądz - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

430 000 zł77,19 m² 5 570,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. Kustronia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m (w tym 72,80.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60,50 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m m2 zlokalizowane na osiedlu Rządz w bloku na 2 piętrze. O mieszkaniu : mieszkanie dwustronne w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł46,30 m² 4 751,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grudziądz super promocja mieszkanie na sprzedaż W dobrej lokalizacji. Machdom invest nieruchomosci   tel.   Prezentujemy na sprzedaż w super cenie mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł56,78 m² 12 328,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 500 zł69 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle Lotnisko - oferujemy mieszkanie o powierzchni 69m2 , znajdujące się na 6 piętrze budynku z windą. Mieszkanie częściowo umeblowane, kuchnia zabudowana. Z wyposażenia kuchennego:.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł36,66 m² 5 455,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Rządz - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 37m2 położone na I piętrze w bloku 4-piętrowym, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł42,78 m² 5 490,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie drugie piętro Grudziądz | mieszkanie blisko parku Grudziądz | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością - ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wyłącznie Naszym Biurze! Jak Wam się podoba Takie wnętrze! Mieszkanie zaprojektowane oraz generalnie wyremontowane wraz z pełnym wyposażeniem! Świetna oferta dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe dostępne od zaraz! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia w swojej ofercie mieszkanie do wynajęcia o pow.38m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Osikowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od lipca 2026r. Oferujemy komfortowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na nowo powstałym, spokojnym osiedlu przy ul. Osikowej - zaledwie kilkaset metrów od nowego.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Grudziądz, ul. Chopina Do wynajęcia mieszkanie na poddaszu, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Lokal posiada niskie sufity, skosy oraz okna dachowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,60 m² 6 375,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Sosnkowskiego - komfort, bezpieczeństwo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pakiet 6 mieszkań (parter 130 m2 )inwestycyjnych w centrum Grudziądza Oferta biura Nowa Posesja Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł49 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania - Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament premium z widokiem na Wisłę | ul. Portowa, grudziądz | 58 m plus miejsce parkingowe w hali garażowej. Na wynajem wyjątkowy, dwustronny apartament o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej ofert na: / Oferujemy do wynajęcia apartament 40m2 w Grudziądzu na nowym osiedlu przy ulicy Mieszka I. Całość nowocześnie i funkcjonalnie wykończona -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł23,60 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł62,70 m² 6 060,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kulerskiego 5. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,40 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki - centrum grudziądza Lokalizacja: grudziądz, ul. Toruńska 2 Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 29,4 m , położona na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka na parterze Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul.Modrzewskiego - oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesną i w pełni wyposażoną kawalerkę o pow. 26m2 położoną na parterze w bloku. Mieszkanie świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33,66 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja - Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,12 m² 46,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca | Osiedle Lotnisko, ul. Kustronia Szukasz komfortowego, nowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł53,69 m² 4 078,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,18 m² 4 845,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum miasta przy Al. 23 Stycznia, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł60,40 m² 5 960,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 15.06.2026 Możliwość najmu na zakwaterowanie pracowników Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, mieszkanie położone wysoki parter o powierzchni 85 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,10 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,30 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę - 32,3.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł63 m² 1 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem | ul. Brzeźna, grudziądz (os. Kopernika) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł65,20 m² 5 061,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - ul. Forteczna 8, grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,41 m² 6 604,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Grudziądz, os. Kopernika, ul. Kalinkowa 13. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,50 m² 9 482,01 zł/m²