Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Grudziądz - Lista ofert

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

430 000 zł77,19 m² 5 570,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. Kustronia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m (w tym 72,80.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m z Loggią Osiedle Mniszek Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta Dostępna Tylko U nas! wolne od czerwca Zapraszamy do wizyty w mieszkaniu, które urzeka dbałością o detale, przestronnym układem pomieszczeń. Dobrze trafiłeś! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł49 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania - Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej ofert na: / Oferujemy do wynajęcia apartament 40m2 w Grudziądzu na nowym osiedlu przy ulicy Mieszka I. Całość nowocześnie i funkcjonalnie wykończona -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 15.06.2026 Możliwość najmu na zakwaterowanie pracowników Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, mieszkanie położone wysoki parter o powierzchni 85 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,30 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę - 32,3.

Szczegóły ogłoszenia

586 630 zł74,54 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł48,10 m² 7 151,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po kapitalnym remoncie Osiedle Rządz, widok na Wisłę Prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,10 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,41 m² 6 604,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Grudziądz, os. Kopernika, ul. Kalinkowa 13. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,50 m² 9 482,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości natalia lamkowska w swojej ofercie posiada w yjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł22,30 m² 8 475,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne - ul. Kilińskiego 2, grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy Szukasz pewnej inwestycji , która od pierwszego dnia może generować dochód? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

395 734 zł46,28 m² 8 550,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł76 m² 5 513,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76 m2. W skład usytuowanego na 4 piętrze mieszkania wchodzą : salon ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 959 zł45,66 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,08 m² 5 707,04 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - nowoczesność z elegancją Środek Osiedla Lotnisko ul Nauczycielska Na sprzedaż oferuję unikalne mieszkanie o powierzchni 63,08 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje przy ul. Bydgoskiej idealne dla singla lub pary Oferujemy na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane przy ulicy Bydgoskiej w Grudziądzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

> > > > > Jasne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku , zlokalizowane tuż przy stadionie Olimpii, w pobliżu szkoły podstawowej, placu zabaw oraz nowego centrum handlowego. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia lokale mieszkalne o powierzchni 22-25 m2. Wszystkie urządzone i umeblowane pod klucz. Bardzo ładnie zrobione. Grudziądz ulica Legionów 63. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie położone Centrum Miasta blisko Rynku! Mieszkanie położone na parterze w kamienicy o powierzchni użytkowej ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł48,10 m² 6 819,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości natalia lamkowska Na sprzedaż: komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 48,1 m - os. Rządz, ul. Łęgi Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę codziennego życia i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

289 900 zł63,17 m² 4 589,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grudziądz ul.Słowackiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 63,17m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie bardzo słoneczne i posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł63,23 m² 4 096,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Grudziądz, ul. Królewska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,26 m , położone na czwartym piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 759 zł35,34 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł31,50 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości blisko centrum Grudziądza? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę! To lokal użytkowy o powierzchni 31,5 m , który obecnie wykorzystywany jest w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł36,60 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,50 m² 6 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia na os.Kopernika! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,50 m2, po generalnym remoncie. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł96,23 m² 4 155,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie z ogrodem w Grudziądzu - Tarpno Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu wielorodzinnego, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja, ul. Chopina Oferuję na wynajem mieszkanie położone przy ul. Chopina, w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku miejskim. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł72,45 m² 5 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Widok na Wisłę, 72 mkw powierzchni i cztery niezależne pokoje - to trzy elementy, które od razu wyróżniają tę ofertę. Do tego pełne wyposażenie i lokal gotowy do wprowadzenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,40 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki - centrum grudziądza Lokalizacja: grudziądz, ul. Toruńska 2 Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 29,4 m , położona na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 493 zł69,33 m² 8 070 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025