Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Grudziądz – oferty mieszkań

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

754 zł42,48 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Grudziądzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 zł66,70 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Rządz,Grudziądz

339 000 zł52 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Sosnkowskiego - komfort, bezpieczeństwo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Owczarki,Grudziądz

3 000 zł64 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym i spokojnym osiedlu Owczarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł49 m² 3 233,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł37 m² 5 187,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,40 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku przy ul. Ciołkowskiego 1. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz

1 000 zł24 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Śródmieście,Grudziądz

155 000 zł41 m² 3 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania blisko Centrum? Interesuje Cię tylko lokal w nowych budynkach z cegły? Chcesz wykończyć i wyposażyć mieszkanie zgodnie ze swoim gustem? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow.36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze przy ulicy Bora-Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz

2 000 zł66 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Grudziądz os Lotnisko - oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 65,6m2 położone na 3 piętrze w bloku znajdującym się przy lesie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Grudziądz

225 000 zł54 m² 4 190,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Moniuszki - oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o pow. 48m2 położone na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Tarpno,Grudziądz

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Słowackiego, na cenionym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

385 000 zł57 m² 6 713,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie na Strzemięcinie, ul. Śniadeckich 78 w Grudziądzu Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni przemyślanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Tarpno,Grudziądz

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Elbląskiej 6, na osiedlu Tarpno w Grudziądz. Lokal o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmińska

Śródmieście,Grudziądz

1 600 zł79 m² 20,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądz - ul. Chełmińska 3 Na wynajem wyjątkowe, jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Śródmieście,Grudziądz

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Rządz,Grudziądz

1 500 zł33 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarpno,Grudziądz

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 3 pokoje | 35 m | 2 piętro | po generalnym remoncie | Roty Grudziądzkiej | Grudziądz Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się u siebie ? Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł37 m² 5 187,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rządz,Grudziądz

2 000 zł44 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie - idealne miejsce do życia! najem okazjonalny Szukasz przestrzeni, w której poczujesz się naprawdę u siebie? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

242 000 zł44 m² 5 537,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na wysokim parterze przy ulicy Piłsudskiego 38a w samym centrum Grudziądza. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Mniszek,Grudziądz

205 000 zł38 m² 5 369,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęgi

Rządz,Grudziądz

2 000 zł44 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe, nowe mieszkanie na wynajem - zostań pierwszym najemcą! najem okazjonalny Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tarpno,Grudziądz

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajem mieszkania 3 - grudziądz, osiedle przy ul. Mieszka I - najem okazjonalny mieszkanie dostępne od 1.05.2026 r Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji ? Zapoznaj się z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Lotnisko,Grudziądz

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Tarpno,Grudziądz

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Armii Krajowej, grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Rapackiego, osiedle Staromiejskie, grudziądz Najważniejsze informacje: lokalizacja : Nowoczesny budynek na osiedlu Staromiejskim przy ul. Rapackiego Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2 pokoje | 52 m | 3 piętro | 2 balkony | ul. Chełmińska | Grudziądz Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalny układ i świetną lokalizację? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Lotnisko,Grudziądz

279 000 zł60 m² 4 611,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ulicy Parkowej 84, na cenionym osiedlu Lotnisko. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Strzemięcin,Grudziądz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dostępne od zaraz! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na 3-cim piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł56 m² 30,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,67 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Chełmińskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Śródmieście,Grudziądz

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w oficynie nadające się dla jednej osoby lub młodej pary

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | w pełni umeblowana | gotowa do zamieszkania | Grudziądz, ul. Piłsudskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na wynajem funkcjonalną i przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rządz,Grudziądz

325 000 zł60 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze nieruchomości Laroca - na sprzedaż - przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m m2 zlokalizowane na osiedlu Rządz w bloku na 2 piętrze. O mieszkaniu : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Owczarki,Grudziądz

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak