Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Kilińskiego, Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • 2 400 zł
  • 33,66 m²
  • 71,30 zł/m²

Zdjęcie

Julia Szulc

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Kilińskiego, Grudziądz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

2 400 zł

33,66 m²

71,30 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Zaktualizowane: 7 maja 2026

2 400 zł 33,66 m² 71,30 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 33,66 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1905
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 8,40 m²
  • Opłaty uzupełniające: 600 zł, kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Media: siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja - Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji - ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Na wynajem oferujemy eleganckie mieszkanie o powierzchni 33,66 m², położone na drugim piętrze w odrestaurowanej, stylowej kamienicy - Willi Kilińskiego, u zbiegu ulic Kilińskiego i Legionów w samym sercu Grudziądza. (...)