Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Grudziądz - Oferty sprzedaży nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

87 000 zł31 m² 2 806,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z loggią. Do każdego pomieszczenia osobne wejście. W pokoju na podłodze parkiet do cyklinowania, na ścianach tapety. W łazience wanna, nowy piecyk. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

149 000 zł58 m² 2 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Mieszkanie własnościowe wspólnota mieszkaniowa, blok ocieplony, okna pcv, centralne ogrzewanie i woda z opecu. Mieszkanie 5 lat temu przeszło kapitalny remont nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

145 000 zł64 m² 2 301,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie w wieżowcu dobrze usytuowane na osiedlu. W pokojach na ścianach tapety, na podłodze parkiet mozaika do cyklinowania. W przedpokoju boazeria, szafy i pawlacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dworcowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł641 m² 856,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:636 m²

Budynek usługowo-biurowy przy ul. Dworcowej w Grudziądzu zlokalizowany obok głównego dworca pkp oraz marketu Biedronka. Powierzchnia całkowita około 900 m2. Parter i I piętro po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

96 348 zł4 588 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy na handel i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne. komfortowe mieszkanie. Lokal znajduje sie w centrum Grudziadza w bloku wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! W cenie mieszkania pozostaje nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kawalerii Polskiej

Kawalerii Polskiej,Grudziądz

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie z potencjałem. Pokoje o powierzchni 15,4m/2 i 13m/2., na ścianach tapeta. Wszędzie okna pcv. Łazienka razem z wc.Spory przedpokój i kuchnia. czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atutem mieszkania jest lokalizacja i pierwsze piętro w bloku cztero piętrowym. Lokal składa się zprzedpokoju, kuchni o powierzchni 7,39m/2, salonu o powierzchni 18m/2, drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

71 900 zł1 443 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, prostokątna o pow. 1.443 m2 położona w Białym Borze, 7 km od centrum Grudziądza z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

129 000 zł38 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokoje o powierzchni 14,5m/2 +balkon i 8m/2. Na ścianach gładź, na podłogach mozaika. WC osobno, na podłodze i na ścianach płytki. WC z kabiną prysznicową ( płytki ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyczółkowskiego

Mniszek,Grudziądz

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 507 m²

Sprzedam fajny dom wolnostojący w Grudziądzu, dzielnica Mniszek, przy ul. Leona Wyczółkowskiego 8 z niezależnym wejściem na parter i piętro ( dwa niezależne mieszkania). Do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł42 m² 2 278,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie nr.5 - o powierzchni 42m2 położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

108 000 zł47 m² 2 292,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie nr.7- o powierzchni 47m2 położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

90 000 zł39 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie nr.8 - o powierzchni 39m2 położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł61 m² 2 306,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie nr.3 - o powierzchni 60 m2 położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł70 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie nr. 2 - o powierzchni 70 m2 położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł51 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie nr.4 - o powierzchni 51m2 położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł280 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości profil prezentuje do sprzedaży piękną posiadłość położoną na nowym osiedlu domków jednorodzinnych - w Owczarkach. Dom o powierzchni 280m2 wybudowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

625 000 zł190 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości "profil" oferuje do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 190m2 położony w spokojnej okolicy dzielnica domków jednorodzinnych pod Strzemięcinem. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

475 000 zł160 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Tylko W biurze alfa nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować dom w Śródmieściu o powierzchni 160 m 2 znajdujący się na działce o powierzchni 930 m 2. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

89 700 zł39 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność przedstawić Mieszkanie o pow. 39 m2, położone na III piętrze odrestaurowanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi pokój ( 23 m2), kuchnia ( 12,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Grudziądz

Kopernika,Grudziądz

84 000 zł27 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 27m2 położone w bloku na osiedlu Kopernika. Nieruchomość to słoneczny pokój , kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł180 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 130m2 położony na atrakcyjnej działce 900m2 blisko Grudziądza (ok. 5km). Budynek podpiwniczony, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarpno

Tarpno,Grudziądz

93 000 zł31 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na parterze w bloku na osiedlu Tarpno. Nieruchomość to pokój, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

119 000 zł43 m² 2 767,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie o powierzchni 43m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w Grupie (około 7 km od Grudziądza). Nieruchomość ciekawie zaaranżowana - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 48m2 położone w bloku na osiedlu Rządz. Nieruchomość to dwa samodzielne pokoje, kuchnia, duża jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł81 m² 2 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 81m2 położone na piętrze w domu wielorodzinnym na osiedlu Kuntersztyn. Nieruchomość to salon (25m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł228 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony nad Jeziorem Rudnickim w Grudziądzu, na działce o powierzchni 1707 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tuszewo

Tuszewo,Grudziądz

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 120m2 położony blisko Centrum miasta. Nieruchomość to pięć pokoi, kuchnia, 2 łazienki i wc. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wyzwolenia

Wyzwolenia,Grudziądz

399 000 zł230 m² 1 734,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości alfa Mamy przyjemność zaprezentować obiekt o pow. 230 m ², położony na działce o pow. 560 m², przy głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mniszek

Mniszek,Grudziądz

217 600 zł64 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witamy Państwa w Mazurskim Zakątku! Inwestor i wykonawca - firma solgrud , administrator i współwykonawca - spółdzielnia dom marzeń oraz biuro sprzedaży - alfa Malinowska Marzena mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mniszek

Mniszek,Grudziądz

216 920 zł64 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Biuro Nieruchomości "profil" oferuje do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 150m2 położony na działce 770m2 na Kuntersztynie. Budynek podpiwniczony (cztery pomieszczenia po 16m2), zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Owczarki,Grudziądz

700 000 zł280 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro alfa nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w Owczarkach w dzielnica willowej o powierzchni 280 m 2 i położony na działce o powierzchni 2000 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kawalerii Polskiej

Kawalerii Polskiej,Grudziądz

163 000 zł50 m² 3 260 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować ofertę dostępną tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie o pow. 50 m2, położone na I piętrze w bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 38m2 położone w bloku na osiedlu Kopernika. Nieruchomość po kapitalnym remoncie - jest to: słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na drugim piętrze w bloku na osiedlu Strzemięcin. Nieruchomość to dwa pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w bloku czteropiętrowym na osiedlu Lotnisko. Nieruchomość ciekawie zaaranżowana: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Kopernika,Grudziądz

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone w bloku na osiedlu Kopernika. Nieruchomość to dwa niezależne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na parterze w bloku na osiedlu Strzemięcin. Nieruchomość to dwa samodzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł190 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 380 m²

Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 160m2 położony w urokliwym miejscu niedaleko Grudziądza (ok. 8km.). Budynek podpiwniczony, ściany murowane.