Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grudziądz Śródmieście

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

45 000 zł24 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 m²

Mieszkasz w Centrum Grudziądza na osiedlu Garnizonowym i poszukujesz garażu? Zapoznaj się z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

44,99 zł/m²31,96 m² 1 438 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości natalia lamkowska - oferta wynajmu lokali biurowo-usługowych Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu lokali biurowo-usługowych zlokalizowanych w odrestaurowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

27,95 zł/m²297 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo - usługowy o powierzchni 297 m2 w centrum Grudziądza przy ul. Józefa Włodka. Ten przestronny obiekt to doskonała okazja dla firm poszukujących lokalizacji w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

26,57 zł/m²1 016 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo - usługowy o powierzchni 1.016 2 w centrum Grudziądza przy ul. Józefa Włodka. Ten przestronny obiekt to doskonała okazja dla firm poszukujących lokalizacji w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

18,26 zł/m²438 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo usługowo magazynowy (piwnica) o powierzchni 438 m2, w Centrum Grudziądza. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Włodka 16 w Grudziądzu i stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

754 zł42,48 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Grudziądzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 zł66,70 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Śródmieście,Grudziądz

3 600 000 zł770 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Na obrzeżu miasta, w gwarantującym spokój dystansie, a jednocześnie zapewniającym sprawną komunikację do centrum usytuowana jest wyjątkowa rezydencja. Przestrzenny i wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Śródmieście,Grudziądz

155 000 zł41 m² 3 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania blisko Centrum? Interesuje Cię tylko lokal w nowych budynkach z cegły? Chcesz wykończyć i wyposażyć mieszkanie zgodnie ze swoim gustem? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Grudziądz

225 000 zł54 m² 4 190,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmińska

Śródmieście,Grudziądz

1 600 zł79 m² 20,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądz - ul. Chełmińska 3 Na wynajem wyjątkowe, jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Śródmieście,Grudziądz

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

242 000 zł44 m² 5 537,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na wysokim parterze przy ulicy Piłsudskiego 38a w samym centrum Grudziądza. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wybickiego

Śródmieście,Grudziądz

10 zł/m²175 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo biurowy o powierzchni 174,59 m , położony na parterze budynku przy ul. Wybickiego 30 w Grudziądzu. Lokal do remontu możliwość pełnej aranżacji pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Grudziądz

19,66 zł/m²254 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zastanawiasz się, gdzie znajdują się najciekawsze restauracje w Polsce? Głęboko pod ziemią! Lokale gastronomiczne w podziemiach urzekają swoim niepowtarzalnym charakterem. Dzięki nam możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Śródmieście,Grudziądz

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w oficynie nadające się dla jednej osoby lub młodej pary

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | w pełni umeblowana | gotowa do zamieszkania | Grudziądz, ul. Piłsudskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na wynajem funkcjonalną i przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Grudziądz

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować lokal do wynajęcia o powierzchni 25 m2, idealny dla przedsiębiorców poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołaja z Ryńska

Śródmieście,Grudziądz

1 300 zł40 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, w którym od pierwszego dnia poczujesz się komfortowo i swobodnie? Ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie. Przestrzeń, która daje Ci wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadgórna

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 30 m , położona na trzecim piętrze w zadbanym bloku przy ul. Nadgórnej w Grudziądzu. Mieszkanie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 29 m , ul. Moniuszki, 1 piętro, w pełni wyposażone, wysoki standard, pierwszy najemca! Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Grudziądz

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bez pośredników: mieszkanie 2-pokojowe 40 m po generalnym remoncie ( wszystko nowe włącznie z instalacjami) 2 piętro, mieszkanie dwustronne, balkon, parking na pilot, niski czynsz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Grudziądz

217 000 zł60 m² 3 622,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż - 59,9 m , 1. piętro, odrestaurowana kamienica, centrum miasta Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Grudziądz

52 zł/m²14 m² 728 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

***lokal do wynajęcia W centrum miasta*** - idealna lokalizacja na twoj lokal biurowy bądź usługowy Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia 4 lokale biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńskiego

Śródmieście,Grudziądz

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Grudziądz

1 800 zł60 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Grudziądza - przy ul. Pułaskiego 20. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Groblowa

Śródmieście,Grudziądz

63 999 zł16 m² 3 999,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta sprzedaży lokalu usługowego przy ul. Groblowej 19 w Grudziądzu Idealna lokalizacja dla Twojej działalności! Opis nieruchomości: * Powierzchnia: 16 m z możliwością rozbudowy do 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Grudziądz

229 999 zł61 m² 3 756,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Grudziądza, przy ul. Klasztornej 7. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Grudziądz

2 900 zł41 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej Willi Kilińskiego w Grudziądzu. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest bardzo ustawny, zadbany i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 27 m - gotowa do zamieszkania od zaraz | ul. Piłsudskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się u siebie ? Ta przytulna kawalerka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Plac Niepodległości