Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Grudziądz - Oferty wynajmu nieruchomości

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 590 zł90 m² 17,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Okolice Lotniska- mieszkanie w domku jednorodzinnym o powierzchni 90 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z trzech odrębnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna przy ruchliwej ulicy, Tuszewo

Tuszewo,Grudziądz

5 500 zł5 000 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny W grudziądzu przy trasie średnicowej o powierzchni 5000 m2 - z możliwością powiększenia do 12.000 m2 lub minimalnie 2000 m2 ( cena do uzgodnienia ), Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum lokal usługowo-handlowy przy jednej z głównych ulic miasta, parter z odrębnym wejściem, duże witryny, dwa pomieszczenia, zaplecze, łazienka z wc; ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Centrum - mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na I piętrze w kamienicy składające się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z wc. Mieszkanie po remoncie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osiedle wyzwolenia oferujemy Państwu atrakcyjnie zlokalizowana kawalerkę, o powierzchni około 25 m2; pokój z aneksem kuchennym plus łazienka i przedpokój; mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

9,29 zł/m²70 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mały kuntersztyn, oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy o powierzchni około 70 m2, znajdujący się w murowanym budynku parterowym w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Super oferta, mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe, pachnące, umeblowane i wyposażone; znajduje się na 3 piętrze kamienicy, przy wejściu domofon. Powierzchnia 50 m2, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle wyzwolenia- mieszkanie o powierzchni 36m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie; w pokojach podłogi szwedzkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Strzemięcin oferujemy Państwu mieszkanie w którym właśnie zakończył się kapitalny remont - czyste i pachnące świeżością; powierzchnia mieszkania to 36 m2 na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

32,79 zł/m²61 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum, oferujemy do wynajęcia lokal handlowy w ścisłym centrum miasta na parterze z osobnym wejściem, powierzchnia lokalu 61 m2, duże okna wystawowe, kosz wynajęcia 2.000 zł+vat+media (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mniszek

Mniszek,Grudziądz

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mniszek Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na osiedlu Mniszek; mieszkanie ma powierzchnię około 60 m2; znajduje się na drugim piętrze w bloku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po kapitalnym remoncie w Grudziądzu przy ul. Chopina 13. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Dwa pokoje, duży korytarz z szafą przesuwną, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Strzemięcin,Grudziądz

850 zł39 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest czyste (do odświeżenia), umeblowane skromnie, można pozbyć się większości mebli, jeśli ktoś woli nieumeblowane, kaucja - zwrotna. Umowa - wynajem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł66 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 66m2 w Grudziądzu stan dobry szczegóły pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Kalinkowej / na przeciw rossmanna/bez piwnicy Mieszkanie odświeżone gotowe do zamieszkania dwustronne. Kuchnia częściowo umeblowana mniejszy pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stobeusza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje częściowo umeblowane w bloku w cichej okolicy. Do czynszu dochodzą opłaty za gaz i energię elektryczną

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Rynek

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

18,33 zł/m²120 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji pod nr Odstąpię jeden z najbardziej znanych, kultowych pubów Grudziądza - lokal od zmierzchu do świtu. Lokal niezmiennie czynny od 15 lat, w pełni wyposażony, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

650 zł50 m² 13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Grudziądzu przy ulicy Kwiatowej. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja gazowa (ogrzewanie gazowe), nowa stolarka okienna i drzwiowa. Łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Śródmieście,Grudziądz

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

- rezerwacja - Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w jednej z najładniejszych kamienic Grudziądza przy ulicy Legionów. Klimatyczna, gruntownie wyremontowana kamienica, pięknie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł110 m² 9,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przepiękne mieszkanie w sercu Grudziądza przy samym rynku. W chwili obecnej mieszkanie gruntownie remontowane -nowa instalacja gazowa, nowe okna pcv, nowa stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

** optima nieruchomości ** Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia na Nowym Rządzu, w ogrodzonym budynku 3 piętrowym. Przy budynku znajdują się ogrodzone miejsca parkingowe. Obiekt powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarpno

Tarpno,Grudziądz

1 500 zł74 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

** optima nieruchomości ** skorzystaj Z bezpłatnej oferty kredytu Z dopłatami skarbu państwa nawet do 30%! Oferujemy Państwu piękne i komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

** optima nieruchomości ** ****** super okazja ***** Mieszkanie na nowym rządzu o bardzo wysokim standardzie wykończenia, w większości meblowane i wyposażone! Idealna lokalizacja, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarpno

Tarpno,Grudziądz

900 zł43 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 43m2 z aneksem kuchennym i balkonem, o wysokim standardzie wykończenia (kuchnia i łazienka - płytki, pokój - panele podłogowe, gładź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

390 zł41 m² 9,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia na stały meldunek. Duży pokój z wnęką, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie piecowe. Czynsz najmu 400zł plus koszty mediów (woda, prąd, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

2 500 zł300 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tereny produkcyjno, handlowe, usługowe, składowe. Dojazd drogą asfaltową, w śródmieściu. Teren ogrodzony. Spory plac + wiata ogrodzona i zamykana. W skład budynku wchodzą Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

8,33 zł/m²300 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynajmę wyremontowany lokal o powierzchni około 300 m2 na parterze budynku usługowo-biurowego. Do lokalu prowadzą dwa niezależne wejścia (do jednego z nich z poziomu parteru).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

1 400 zł88 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku 4 piętrowym na 4 pietrze do wynajęcia od zaraz. powierzchnia 88m. 4 pokoje o pow. ok. 25m, 20m, 12m, 10m Jeden pokój przejsciowy. Mieszkanie umeblowane. Na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal jak i klatka schodowa po kapitalnym remoncie. Lokal o pow. około 55m/2. Salonik + sypialnia. Na podłodze panele, na ścianach gładż. Duża Łazienka razem z wc i kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

450 zł33 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Ładna duża kawalerka. Salon o pow. około 22m/2. Na podłodze panele, okna pcv Ogrzewanie co gazowe. Łazienka z kabiną prysznicową, na podłodze i na ścianach płytki. Spora kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

6,67 zł/m²300 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Lokal użytkowy po działalności usługowej o pow. gruntu 630m/2 i budynków o pow. 298m/2. Lokalizacja centrum mioasta. lokal posiada 2 wejścia: wjazd dla samochodów i wejście dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kawalerii Polskiej

Kawalerii Polskiej,Grudziądz

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z umeblowaną kuchnia. W pokoju na podłodze panele, na scianach gładź. W kuchni na podłodze panele, na ścianie w części roboczej płytki. zabudowa, lodówka. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł85 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Połowa domu wolnostojącego. Mieszkanie na pietrze 2-poziomowe. Do użytkowania część działki ok 200m, możliwość parkowania auta. Oddzielne opomiarowanie wody , prądu, oraz własna kotłownia co na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy w centrum Grudziadza idealny na Bank, biura, sklepy, gabinety lekarskie, itd. 2 pomieszczenia po 20m/2, 1 pomieszczenie 45m/2, 1 pomieszczenie 6m/2. Zaplecze 12m/2 + wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na Strzemiecinie po kapitalnym remoncie. Pokoje o powierzchni 25m/2 + wyjście na loggię i 10m/2. ( nowe meble ) Na podłogach panele, na scianach gładź Wszędzie okna pcv. Nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rządz

Rządz,Grudziądz

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone mieszkanie na Nowym Rządzu. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposazone. Wone od 01.09.2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie. lokal po kapitalnym remoncie w pełni umeblowany i wyposażony. Wszystko nowe. Polecamy!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 250 zł63 m² 19,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone w bardzo zadbanej kamienicy blisko Ratusza. Nieruchomość to trzy pokoje, kuchnia i łazienka z wc. Kamienica posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 65m2 położony na parterze w kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Nieruchomość ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

400 zł33 m² 12,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Nieruchomość to dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka z wc. . Mieszkanie po kapitalnym remoncie - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

310 zł21 m² 14,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości profil oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 21m2 położoną na parterze w kamienicy na Chełmińskim Przedmieściu. Nieruchomość to duży pokój z aneksem.