Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Grudziądz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sujkowskiego

Rządz,Grudziądz

159 000 zł48 m² 3 278,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (kuchnia pod zabudowę ze sprzętem agd-piekarnik, lodówka, okap, płyta gazowa), meble sypialniane z szafą, meble w pokoju dziennym (system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie na Nowym Rządzu. Do powierzchni mieszkania należy doliczyć około 20 m2 powierzchni zaadoptowanej w pomieszczeniu znajdującym się nad nim, co razem stanowi ładny, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarpno

Tarpno,Grudziądz

80 000 zł37 m² 2 162,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, pow. ok 36m2. Wszystkie okna pcv. Duża łazienka. Nie ma termy gazowej! podgrzanie wody I ogrzewanie mieszkania Z sieci opec!(normalne miejskie ogrzewanie- woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

98 000 zł36 m² 2 722,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

36m2 na Strzemięcinie. Parter wieżowca, początkowo było to mieszkanie jednopokojowe, natomiast obecnie kosztem kuchni którą przesunięto częściowo do przedpokoju(tu jadalnia) i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Kopernika. Budynek z cegły. Wyremontowane. Włoskie kafle na podłogach w przedpokoju i w kuchni, komfortowa łazienka. Niski czynsz. Blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

109 000 zł38 m² 2 868,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Strzemięcinie, 2 pokoje 38,24m2, dwustronne, bardzo słoneczne z balkonem. We wszystkich pomieszczeniach okna pcv. Kuchnia ok. 8m2 bardzo jasna, w kaflach. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

98 000 zł38 m² 2 578,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38,80 m2 w bloku z cegły w cichej, spokojnej okolicy składające się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. W całym domu na podłodze położone są panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stobeusza

Kawalerii Polskiej,Grudziądz

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kaucja zwrotna 2000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

132 000 zł48 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 48,5m2, doskonały układ mieszkania, 2 przestrzenne, ciepłe pokoje, balkon. Mieszkanie po remoncie, nowe okna pcv, panele, gładzie, dogodne położenie, blisko sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kulerskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł43 m² 3 217,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokoje,kuchnia ,łazienka.Balkon 9 m2 od stron połdniowej,duża kuchnia.Podłoga szwedzka,na stałe szafy Komandor i Stanley.Spokojne sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

70 000 zł75 m² 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja pilnie sprzedam najtaniej na rynku! Witam , chciałabym zaproponować Państwu mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Świerkocin. Mieszkanie własnościowe, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum, cegła, balkon, na ścianach gładzie, parkiety, bardzo ładna łazienka, okna plastikowe, drzwi antywłamaniowe , wewnętrzne drewniane, pokoje duże , słoneczne, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

530 zł33 m² 16,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w spokojnej okolicy, mieszkanie umeblowane: kuchnia, łazienka, meble w pokoju. Brak kompletu wypoczynkowego. Możliwość pozostawienia pralki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rządz

Rządz,Grudziądz

137 000 zł48 m² 2 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Rządzu o powierzchni 48 m2. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, w pokojach, kuchni i przedpokoju na ścianach gładzie, łazienka cała w kafelkach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, niedrogie mieszkanie w centrum miasta. Niski czynsz. Wszędzie blisko. Polecam. Andrzej Dąbrowski tel.   . Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

72 000 zł73 m² 986 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W kamienice bezczynszowe, dwa pokoje, przestronne, duży przedpokóij I kuchnia, okna ocv. DO mieszkania przynależy piwnica I część poddasza A także dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

72 000 zł76 m² 947 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe jasne przestronne mieszkanie w Miejscowości Świerkocin na obrzeżach Grudziądza, własnościowe. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, ( możliwość zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

570 zł45 m² 12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ogrzewane przez właściciela budynku. Najemca nie ponosi kosztów związanych z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja z Ryńska

Śródmieście,Grudziądz

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okna pcv, kuchnia, łazienka-nowe kafle. Pokoje: na ścianach gładź, podłogi szwedzkie. Duża piwnica. W cenie: zabudowa kuchni, przedpokoju, meble w małym pokoju. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

109 000 zł48 m² 2 270,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 48m2, dwa pokoje po 18m2 i 12m2. Na podłogach mozaika, a na ścianach gładzie. W pokojach okna pcv(w łazience i kuchni drewniane). Fantastyczna lokalizacja! Kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

95 000 zł47 m² 2 021,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena! Mieszkanie os. Lotnisko, 47m2 w budynku z cegły, i piętro, dwa pokoje duży 20m2, mniejszy 10m2, dwa okna pcv, do wymiany pozostaje tylko okno w dużym pokoju. Wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

90 000 zł32 m² 2 786,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie położone mieszkanko do remontu na osiedlu Kopernika. Budynek świeżo ocieplony, ładnie pomalowany, mieszkanko na pierwszym piętrze, od ulicy Kalinkowej. Wszędzie blisko, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, kaucja zwrotna 3000,00 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

116 000 zł49 m² 2 391,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, 48,5m2 2 pokoje na parterze wieżowca Okna pcv we wszystkich pomieszczeniach skierowane na południową stronę. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie komfortowe mieszkanie na I piętrze ocieplonego bloku. Nie wymaga ono żadnego wkładu finansowego- po prostu wejść i mieszkać! Dwa pokoje 25m2 i 9m2, na podłodze świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

96 000 zł36 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanko do remontu w atrakcyjnej cenie (do negocjacji). Mieszkanko z dwoma pokojami, jeden przechodni-mniejszy- istnieje możliwość połączenia obu i uzyskania tym samym dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

185 000 zł54 m² 3 456,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej części osiedla Rządz. Budynek ogrodzony, z własnym parkingiem, zieleńcem i placem zabaw. Mieszkanie bez czynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie osiedle Lotnisko 60,5m2 o niestandardowym rozkładzie, salon 30m2 na podłodze panele, ściany gładź, kuchnia w zabudowie z jadalnią 9m2 na podłodze gres, ściany płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

127 500 zł48 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy w bloku ocieplonym na 4 piętrze. W pokojach na podłodze znajduje się parkiet, na ścianach gładź, w kuchni na podłodze położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Strzemięcin,Grudziądz

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1100zł jedyna opłata

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Grudziądz

169 000 zł82 m² 2 055,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie położone mieszkanie w domu dwurodzinnym, na piętrze (poddaszu). Po remoncie w 2007 roku. wszystkie instalacje nowe. Okna pcv, ogrzewanie miałowe, instalacja elektryczna nowa, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

93 000 zł40 m² 2 325 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Osiedle Kopernika, niedaleko ścieżki spacerowe nad Wisłą, w pobliżu również Piotr i Paweł, biedronka, netto, przystanek mzk, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

137 000 zł52 m² 2 634,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanko o ciekawym rozkładzie pomieszczeń na Os. Kopernika. Super lokalizacja! Sąsiedztwo absolutnie spokojne, a okolica bezpieczna. Duży salon ponad 25m2, z balkonem plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stobeusza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kuchnia umeblowana , kaucja zwrotna 1500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Strzemięcin,Grudziądz

124 000 zł48 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 piętrze na Osiedlu Strzemięcin, całkowicie odnowione, na podłogach szwedzka, a na ścianach tapeta. Kuchnia i łazienka ładnie wykafelkowane. Niskie opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Grudziądz

123 000 zł58 m² 2 120,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe! prywatna własność, z księga wieczystą, do opłacenia pozostaje tylko podatek od nieruchomości raz w roku około 150zł, i opłaty licznikowe(woda, gaz, prąd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Grudziądz

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie na Os. Kopernika- 48m2. Bardzo gustownie i nowocześnie wykończone. Nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego. Duży pokój 25m2 z balkonem. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł39 m² 3 307,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stosunkowo nowym budownictwie w centrum miasta. 39,50m2 2 tym dwa pokoje (jeden z dużym balkonem), kuchnia z pełną zabudową(zmywarka, lodówka, pralka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Rządz,Grudziądz

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie 52m2 Nowy Rządz. Budynek został oddany do użytku w roku 2007, lokal był zamieszkany tylko przez pół roku. Do mieszkania przynależy garaż, który.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij