Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Grudziądz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz

209 000 zł36 m² 5 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.35,5 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Tarpno,Grudziądz

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40m2, usytuowanego przy ul.Mieszka I na nowoczesnym osiedlu w Tarpnie, Grudziądzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 300 zł50 m² 26,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Rządz, ul. Sobieskiego Powierzchnia: 49,7 m , Parter , 2 pokoje , Loggia , Piwnica Szukasz komfortowego, praktycznego i świetnie położonego mieszkania? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne i jasne mieszkanie na wynajem - ul. Chełmińska Dostępne od grudnia Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz

210 000 zł37 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ul. Parkowej 36.Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Kawalerii Polskiej,Grudziądz

149 999 zł38 m² 3 999,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Chopina Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, wygodę i doskonałą lokalizację? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

750 zł70 m² 10,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Legionów - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 70m2 położone na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Sportowców

Mniszek,Grudziądz

198 000 zł37 m² 5 412,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska - mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszelnickiego

Tarpno,Grudziądz

2 000 zł33 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie na osiedlu Tarpno, ul. Kruszelnickiego 7 Dostępne od stycznia Jeśli poszukujesz miejsca, które łączy wygodę z elegancją oraz nowoczesnym stylem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Tarpno,Grudziądz

1 300 zł37 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Dąbrówki, os. Tarpno, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

1 000 zł32 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na wynajem o powierzchni 32,05 m , zlokalizowane na 2. piętrze bloku przy ul. Śniadeckich 48 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Lotnisko,Grudziądz

289 000 zł51 m² 5 705,82 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rządz,Grudziądz

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny - dostępne od zaraz Biuro Nieruchomości Lamkowska ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 32 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Kopernika,Grudziądz

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i nowocześnie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m czeka na nowego najemcę. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji - przy ul. Kopernika 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowa

Dębowe Wzgórze,Grudziądz

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*najem okazjonalny* Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu mieszkanie do wynajęcia o pow.55m2 zlokalizowane na Osiedlu Dębowe Wzgórze przy ul. Malinowej.Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Śródmieście,Grudziądz

155 000 zł41 m² 3 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania blisko Centrum? Interesuje Cię tylko lokal w nowych budynkach z cegły? Chcesz wykończyć i wyposażyć mieszkanie zgodnie ze swoim gustem? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tarpno,Grudziądz

280 638 zł36 m² 7 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci prowizji*** Biuro Nieruchomości Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy jakim jest osiedle Tarpno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sujkowskiego

Rządz,Grudziądz

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze, zwidokiem na Wisłę. Dostępne od 1 grudnia! *idealna lokalizacja *po kapitalnym remoncie *widok na Wisłę *balkon Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Strzemięcin,Grudziądz

284 999 zł40 m² 7 124,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj komfortowo i bez kompromisów - wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Strzemięcinie, ul. Korczaka Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 274,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 48,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tarpno,Grudziądz

324 324 zł45 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Tarpno,Grudziądz

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Elbląskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Tarpno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 050 zł37 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Moniuszki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Kopernika,Grudziądz

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 grudnia! Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie czeka na nowego najemcę. Chcesz mieć wszędzie blisko? Do centrum, sklepu, szkoły? Nie czekaj dłużej i przekonaj się co możesz zyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Grudziądz

149 999 zł52 m² 2 897,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - w centrum Grudziądza , ul. Pułaskiego Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 51,76 m z przynależną piwnicą, zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Lotnisko,Grudziądz

299 999 zł51 m² 5 922,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

329 999 zł61 m² 5 387,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z balkonem - ul. Moniuszki Biuro Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Kopernika,Grudziądz

189 999 zł38 m² 5 007,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 37,94 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Kopernika w Grudziądzu, przy ulicy Heweliusza 4. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz

2 700 zł48 m² 56,64 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! Luksusowy apartament na wynajem - pierwszy najemca! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować stylowy i komfortowy apartament w nowoczesnym wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Tarpno,Grudziądz

139 999 zł39 m² 3 561,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka w prestiżowej Willi Kilińskiego - Grudziądz, centrum Marzysz o mieszkaniu w samym sercu miasta, w kameralnej i stylowej kamienicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 050 zł37 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Mazurska

Mniszek,Grudziądz

205 000 zł30 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz, osiedle Mniszek - ul. Droga Mazurska Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 30,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Kuntersztyn,Grudziądz

2 000 zł40 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie, ul. Waryńskiego, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Grudziądz

149 999 zł52 m² 2 897,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Kopernika,Grudziądz

189 999 zł38 m² 5 007,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Tarpno,Grudziądz

1 300 zł37 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Dąbrówki, os. Tarpno, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Lotnisko,Grudziądz

262 000 zł48 m² 5 402,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie na os.Lotnisko, ul. Ikara - Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Śródmieście,Grudziądz

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane w budynku z cegły na 2 piętrze w samym centrum Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Strzemięcin,Grudziądz

1 400 zł48 m² 29,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Osiedle Strzemięcin, ul. Korczaka - 48,15 m Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Kopernika,Grudziądz

198 999 zł32 m² 6 180,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przytulne i funkcjonalne mieszkanie na Osiedlu Kopernika przy ul. Bydgoskiej Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij