Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Grudziądz - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Tarpno,Grudziądz

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Armii Krajowej, grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Rapackiego, osiedle Staromiejskie, grudziądz Najważniejsze informacje: lokalizacja : Nowoczesny budynek na osiedlu Staromiejskim przy ul. Rapackiego Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2 pokoje | 52 m | 3 piętro | 2 balkony | ul. Chełmińska | Grudziądz Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalny układ i świetną lokalizację? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Strzemięcin,Grudziądz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dostępne od zaraz! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na 3-cim piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł56 m² 30,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,67 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Chełmińskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | w pełni umeblowana | gotowa do zamieszkania | Grudziądz, ul. Piłsudskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na wynajem funkcjonalną i przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Owczarki,Grudziądz

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament do wynajęcia - pierwszy najem - ul. Astrowa, grudziądz Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny standard, komfort codziennego życia i spokojną lokalizację, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołaja z Ryńska

Śródmieście,Grudziądz

1 300 zł40 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, w którym od pierwszego dnia poczujesz się komfortowo i swobodnie? Ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie. Przestrzeń, która daje Ci wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - komfortowe 36 m w centrum Grudziądza | Pierwszy najem | Bez czynszu | Blisko Wisły Biuro Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Placu Stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Tarpno,Grudziądz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - grudziądz, ul. Kościuszki 63 Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Kościuszki 63 w Grudziądzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Rządz,Grudziądz

419 000 zł52 m² 8 088,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, spokojnym osiedlu Nowy Rządz przy ul. Sybiraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Lotnisko,Grudziądz

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. Kustronia 12 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m , zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem | balkon | widok na Wisłę Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadgórna

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 30 m , położona na trzecim piętrze w zadbanym bloku przy ul. Nadgórnej w Grudziądzu. Mieszkanie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 29 m , ul. Moniuszki, 1 piętro, w pełni wyposażone, wysoki standard, pierwszy najemca! Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

1 200 zł48 m² 24,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem - 2 pokoje, 48,5 m - Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabinierów

Tarpno,Grudziądz

179 000 zł84 m² 2 125,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,20 m2 usytuowane w budynku wielorodzinnym na 2 piętrze przy ul. Karabinierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

419 000 zł73 m² 5 756,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 72,79 m2 , które idealnie sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Grudziądz

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bez pośredników: mieszkanie 2-pokojowe 40 m po generalnym remoncie ( wszystko nowe włącznie z instalacjami) 2 piętro, mieszkanie dwustronne, balkon, parking na pilot, niski czynsz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z pełnym wyposażeniem Szukasz mieszkania 2-pokojowego? Ta oferta powinna Cię zainteresować! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na wynajem dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rydygiera

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł25 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka po generalnym remoncie, położona przy ul. Rydygiera 5 w Grudziądzu. Mieszkanie o powierzchni 24,6 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lotnisko,Grudziądz

369 999 zł60 m² 6 125,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Strzemięcin,Grudziądz

1 600 zł72 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Strzemięcin - oferujemy Państwu do wynajęcia częściowo wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 72m2 położone na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Tarpno,Grudziądz

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz Tarpno ul.Tczewska - oferujemy Państwu do wynajęcia ładne, słoneczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 32m2 położone na piętrze w wieżowcu. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Owczarki,Grudziądz

2 800 zł64 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie Z ogródkiem**** Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2 pokoje | 32 m | parter | widok na Wisłę Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Kopernika,Grudziądz

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny Atrakcyjna oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem , zlokalizowanego na Osiedlu Kopernika , w bardzo dogodnej części miasta - blisko centrum przy ul.Piaskowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńskiego

Śródmieście,Grudziądz

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Grudziądz

2 900 zł41 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej Willi Kilińskiego w Grudziądzu. To doskonała propozycja dla osób,.