Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Grudziądz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł56 m² 30,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,67 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Chełmińskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Śródmieście,Grudziądz

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w oficynie nadające się dla jednej osoby lub młodej pary

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Tarpno,Grudziądz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - grudziądz, ul. Kościuszki 63 Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Kościuszki 63 w Grudziądzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Rządz,Grudziądz

419 000 zł52 m² 8 088,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, spokojnym osiedlu Nowy Rządz przy ul. Sybiraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 274,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Kopernika,Grudziądz

125 000 zł45 m² 2 769,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: mieszkanie z ogromnym potencjałem w klimatycznej kamienicy - ul. Wiślana, grudziądz (os. Kopernika) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem | balkon | widok na Wisłę Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 29 m , ul. Moniuszki, 1 piętro, w pełni wyposażone, wysoki standard, pierwszy najemca! Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

1 200 zł48 m² 24,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem - 2 pokoje, 48,5 m - Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Grudziądz

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bez pośredników: mieszkanie 2-pokojowe 40 m po generalnym remoncie ( wszystko nowe włącznie z instalacjami) 2 piętro, mieszkanie dwustronne, balkon, parking na pilot, niski czynsz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z pełnym wyposażeniem Szukasz mieszkania 2-pokojowego? Ta oferta powinna Cię zainteresować! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na wynajem dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rydygiera

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł25 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka po generalnym remoncie, położona przy ul. Rydygiera 5 w Grudziądzu. Mieszkanie o powierzchni 24,6 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Tarpno,Grudziądz

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie - Grudziądz, ul. Armii Krajowej 30 (osiedle Tarpno) Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Grudziądz

217 000 zł60 m² 3 622,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż - 59,9 m , 1. piętro, odrestaurowana kamienica, centrum miasta Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajem | nowoczesne mieszkanie W wyremontowanej kamienicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania położonego w sercu miasta, przy ul. Narutowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Tarpno,Grudziądz

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz Tarpno ul.Tczewska - oferujemy Państwu do wynajęcia ładne, słoneczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 32m2 położone na piętrze w wieżowcu. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mniszek,Grudziądz

188 999 zł37 m² 5 166,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska - mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu mieszkania - Grudziądz, ul. Chełmińska 180 Biuro Nieruchomości Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Tarpno,Grudziądz

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Tarpno, ul. Tczewska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na 1 piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2 pokoje | 32 m | parter | widok na Wisłę Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Kopernika,Grudziądz

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny Atrakcyjna oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem , zlokalizowanego na Osiedlu Kopernika , w bardzo dogodnej części miasta - blisko centrum przy ul.Piaskowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Grudziądz

1 800 zł60 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Grudziądza - przy ul. Pułaskiego 20. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Grudziądz

229 999 zł61 m² 3 756,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Grudziądza, przy ul. Klasztornej 7. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Grudziądz

2 900 zł41 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej Willi Kilińskiego w Grudziądzu. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Strzemięcin,Grudziądz

219 000 zł39 m² 5 612,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne do własnej aranżacji | Grudziądz, strzemięcin Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskiego

Rządz,Grudziądz

299 999 zł48 m² 6 247,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu nowego apartamentu - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Przedstawiam wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego, przestronnego mieszkania położonego na siódmym piętrze nowo wybudowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Owczarki,Grudziądz

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w nowym budynku przy ul. Lipowej. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Grudziądz

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne i jasne mieszkanie na wynajem - ul. Chełmińska Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2 pokoje | 32 m | parter | widok na Wisłę | 169 000 zł Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów i bez płacenia za czyjś gust? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulerskiego

Rządz,Grudziądz

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51m2 usytuowane w bloku na parterze przy ul.Kulerskiego w Grudziądzu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Grudziądz

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest bardzo ustawny, zadbany i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Tarpno,Grudziądz

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje k omfortowe 2 pokoje z miejscem parkingowym - Osiedle Mieszka I, grudziądz Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernika,Grudziądz

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Modrzewskiego - oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 42m2 położone na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rożanowicza

Rządz,Grudziądz

2 600 zł42 m² 62,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament o pow.41,84 m , położony na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą przy ulicy Rożanowicza 33 w Grudziądzu, na osiedlu Nowy Rządz. Budynek zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Śródmieście,Grudziądz

780 zł48 m² 16,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,19 m , położone na parterze w kamienicy przy ulicy Kościuszki 2 w Grudziądzu. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabinierów

Tarpno,Grudziądz

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - 63 m - kamienica, ul. Karabinierów, grudziądz Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Śródmieście,Grudziądz

391 120 zł41 m² 9 654,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży apartamentów w stanie deweloperskim! Nowoczesne osiedle realizowane przez renomowanego i doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia