Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Grudziądz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Wielkie Tarpno,Grudziądz

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Lokalizacja: grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: gazowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Grudziądz

249 000 zł53 m² 4 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie 52,8 m - ul. Sikorskiego Idealne do zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**najem okazjonalny! Dostępne od 01.02.2026r.** Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Strzemięcin - ul. Śniadeckich, grudziądz Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz | ul. Tysiąclecia Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rydygiera

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł25 m² 7 886,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ulicy Rydygiera 5 w Grudziądzu. Mieszkanie o powierzchni 24,6 m znajduje się na 2 piętrze zadbanego budynku zarządzanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

980 zł44 m² 22,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 44 m - Wiślana 5 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Wiślanej 5. -dwa ustawne pokoje -jasne wnętrza dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Śródmieście,Grudziądz

212 000 zł56 m² 3 808,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji - przy ul.Chełmińskiej 84. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz ul. Królewska - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do wynajęcia nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 34m2 położone na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m czeka na swojego nowego najemcę. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Lotnisko,Grudziądz

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Nauczycielskiej 10 na osiedlu Lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł49 m² 27,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Pruszyńskiego | 48,7 m Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Tarpno,Grudziądz

329 000 zł47 m² 7 060,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stylowej Willi Kilińskiego przy ul. Legionów w Grudziądzu - 46,60 m pełne elegancji i komfortu Oferujemy Państwu przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Rządz,Grudziądz

1 200 zł36 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Sobieskiego, os. Rządz | dostępne od zaraz Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia, położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

74 475 zł51 m² 1 466,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wierzyciel podaje do informacji obwieszczenie o I terminie licytacji komorniczej Wszelkie zapytania uprzejmie prosimy o kierowanie do: komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Świeciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz

183 000 zł36 m² 5 154,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.35,5 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Strzemięcin,Grudziądz

1 650 zł39 m² 42,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej okolicy osiedla Strzemięcin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Grudziądz

259 000 zł53 m² 4 905,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Mazurska

Mniszek,Grudziądz

188 000 zł30 m² 6 163,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grudziądz, osiedle Mniszek - ul. Droga Mazurska Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 30,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Strzemięcin,Grudziądz

220 000 zł39 m² 5 638,13 zł/m²

 

Piętro:3/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje - W trakcie remontu. Strzemięcin *balkon * dwustronne * klimatyzacja Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w trakcie kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Tarpno,Grudziądz

2 100 zł33 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska! Mieszkanie na wynajem w Grudziądzu, na osiedlu Tarpno, przy ul. Mieszka I , to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł61 m² 5 061,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z balkonem - ul. Moniuszki Biuro Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tarpno,Grudziądz

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40m2, usytuowanego przy ul.Mieszka I na nowoczesnym osiedlu w Tarpnie, Grudziądzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tarpno,Grudziądz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - grudziądz, ul. Kościuszki 63 Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Kościuszki 63 w Grudziądzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Kopernika,Grudziądz

218 999 zł56 m² 3 933,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Grudziądza, przy ulicy Piłsudskiego. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rapackiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł38 m² 9 502,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - grudziądz, osiedle staromiejskie, ul. Rapackiego Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone na pierwszym.